Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 29.06).
ViVi Beauty
+380 (50) 159-19-52
Відгуки про компанію ViVi-Beauty
Наталія К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Катя М.
Відмінно
Замовлення прийшло дуже швидко! Усі кольори повністю відповідають фото та опису. Дякую за оперативність та якість 🌸
Надія К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Катерина Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Назар В.
Нейтрально
Сухожар приїхав білого кольору. В замовленні чорний.
Инна И.
Погано
Розчарована....замовляли полігель з шимером! Отримала без. Більше замовляти тут не буду
Шатравка М.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовлення зовсім не відповідає тому ,що в чеку і в замовленні!!!!! Це жах!!!!! Замовляла антибактеріальну піску 2 шт лимон і 1 шт троянда, поклали тільки троянду! А саме жахливе це те, що поклали пилочки 150/150 2 упаковки, але в замовленні і в чеку стоїть 150/180!!!!!!!!! Навіть не зателефонували, щоб запитати чи можно замінити! Підставку для манікюрних кистей теж відправили рожеву, а в замовленні прозора і в чеку теж! Це жахливо, що таке відношення! Зовсім ,зовсім не рекомендую, бо отримаєте товар ,який не замовляли!!!!!!!!👎
Замовлення прийшло дуже швидко! Усі кольори повністю відповідають фото та опису. Дякую за оперативність та якість 🌸
Сухожар приїхав білого кольору. В замовленні чорний.
Розчарована....замовляли полігель з шимером! Отримала без. Більше замовляти тут не буду
Замовлення зовсім не відповідає тому ,що в чеку і в замовленні!!!!! Це жах!!!!! Замовляла антибактеріальну піску 2 шт лимон і 1 шт троянда, поклали тільки троянду! А саме жахливе це те, що поклали пилочки 150/150 2 упаковки, але в замовленні і в чеку стоїть 150/180!!!!!!!!! Навіть не зателефонували, щоб запитати чи можно замінити! Підставку для манікюрних кистей теж відправили рожеву, а в замовленні прозора і в чеку теж! Це жахливо, що таке відношення! Зовсім ,зовсім не рекомендую, бо отримаєте товар ,який не замовляли!!!!!!!!👎