Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (29.06).
ViVi Beauty
+380 (50) 159-19-52
Відгуки про компанію ViVi-Beauty
Алексей Я.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Не працює
Віктор К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Андрій К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Віталіна В.
Відмінно
Наталія П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Марія П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Валентина Ж.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Обслуговування і якість на висоті
Олександр Т.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Купляв лампу. Отримав зі стороннім блоком живлення - 24В замість 12В, через що лампа звісно отримала пошкодження після 10 хвилин роботи. В чаті - не читали і не відповідали. По телефону додзвонився і домовились про заміну. Замінили блок і прислали знову ту ж несправну лампу, але тепер з доставкою за мій кошт. Переплатив за доставку, отримав знову несправний товар, жодної зворотньої комунікації дізнатись що там з моїм замовленням. Лампу поремонтував замостійно, бо маю можливість - згорів мосфет. Не рекомендую продавця. Ще й підняли ціну на цю лампу після цього на 1000 грн вище ніж у інших.
Лілія Б.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вікторія Д.
Відмінно
Неймовірно задоволена покупкою! Лампа на акамуляторі гарної якості! Рекомендую!
Не працює
Обслуговування і якість на висоті
Купляв лампу. Отримав зі стороннім блоком живлення - 24В замість 12В, через що лампа звісно отримала пошкодження після 10 хвилин роботи. В чаті - не читали і не відповідали. По телефону додзвонився і домовились про заміну. Замінили блок і прислали знову ту ж несправну лампу, але тепер з доставкою за мій кошт. Переплатив за доставку, отримав знову несправний товар, жодної зворотньої комунікації дізнатись що там з моїм замовленням. Лампу поремонтував замостійно, бо маю можливість - згорів мосфет. Не рекомендую продавця. Ще й підняли ціну на цю лампу після цього на 1000 грн вище ніж у інших.
Неймовірно задоволена покупкою! Лампа на акамуляторі гарної якості! Рекомендую!