Стіл масажний складаний GLORIS з дерев'яним каркасом двосегментний, ширина 60 см, Білий

- Немає в наявності
- Код: KUSH-GLORIS-02W
4 999 ₴
Стіл масажний складаний GLORIS з дерев'яним каркасом двосегментний
Складаний масажний стіл відрізняється привабливим і естетичним зовнішнім виглядом, зручністю для пацієнта.
Основа масажного столу виконана з міцної деревини сімейства дубових – бука, а з'єднувальні троси і фурнітура – з авіаційної сталі. Стіл витримує навантаження до 250 кг. Максимальна вага користувача – 120 кг.
Стіл оббитий високоякісним вінілом (PVC) з підкладкою з м'якого пінополіуретану висотою 5 см. Можливість ручного регулювання висоти ніжок в діапазоні від 62 до 87 см з кроком 3,2 см дозволяє адаптувати робочу висоту під зріст майстра. Дерев'яні ніжки столу оснащені гумовими антиковзними накладками, які забезпечують стійкість на підлоговому покритті будь-якого типу.
У даній моделі використовуються петлі спеціальної конструкції, які витримують велике навантаження і не скриплять.
Стіл має профільований виріз в конструкції столу, що полегшує доступ до пацієнта і роботу в сидячому положенні. У комплекті передбачені регульований по нахилу і висоті підголівник і підставка для рук, розташована біля узголів'я, а також бічні підлокітники.
Характеристики:
- Довжина: 185 см
- Довжина з підголівником: 220 см
- Ширина: 60 см
- Ширина з бічними підставками для рук: 85 см
- Товщина: 5 см
- Висота столу: регульована, 62-87 см з кроком 3,2 см
- Максимальна вага пацієнта: 120 кг
- Максимальне навантаження: 250 кг
- Каркас: дерево
- Тип оббивки: PVC високоякісний вініл
- Розміри в складеному вигляді: 93 х 62 х 19 см
- Вага: 14 кг.
Комплектація:
- Стіл масажний Glorys
- Знімний регульований підголівник з отвором для обличчя
- Полиця (тримач) для рук
- Знімні бічні підлокітники
- Отвір для обличчя із заглушкою
- Сумка-чохол для перенесення та зберігання
- Стіл обладнаний отворами для встановлення тримача для рулонів (у комплект не входить).
* Відправлення цього товару здійснюється за передоплатою 500 грн.
* На даний товар не передбачена безкоштовна доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gloris |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 250 кг |
| Матеріал конструкції столу | Натуральне дерево |
| Особливості | Полиця-гамак для рук, Виріз для обличчя, Можливість регулювання висоти столу, Сумка для зберігання і транспортування |
| Підголовник | Знімний |
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Товщина подушки робочої поверхні | 50 мм |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Довжина столу | 1850 мм |
| Довжина столу з підголовником | 2200 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 870 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 620 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Ширина столу з підлокітниками | 850 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота | 620 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Ширина | 930 мм |
- Ціна: 4 999 ₴









