Лампа-лупа світлодіодна підлогова пересувна на механізмі "гусак" A-05

- Немає в наявності
- Код: LP-A05
1 249 ₴
Лампа-лупа світлодіодна підлогова пересувна на механізмі "гусак"
Лампа-лупа світлодіодна на механізмі "гусак" A05 - це необхідне обладнання для косметолога, візажиста або майстра нігтьового сервісу, що дає змогу забезпечити якісне освітлення робочої зони з можливістю збільшення. Така лампа дає змогу розглянути найдрібніші деталі, що особливо важливо під час виконання точних і акуратних процедур.
Косметична LED-лампа з лупою A-05 має стильний дизайн і вирізняється високою якістю виконання. Плафон лампи закріплений на штативі, який складається з гнучкої частини ("гусака") і вертикальної стійки. Така конструкція забезпечує зручність в експлуатації, даючи змогу лампі приймати будь-яке потрібне положення. Це дає можливість налаштувати лампу так, щоб максимально ефективно висвітлювати робочу зону, враховуючи індивідуальні переваги майстра.
Ще однією перевагою цієї моделі є пластикова підставка, яка заповнюється водою під час експлуатації для обважнення. Це дає змогу знизити вагу лампи під час транспортування. У підставку можуть бути вставлені п'ять коліс, що вільно обертаються, що дає змогу легко переміщати лампу в межах робочого простору за збереження стійкості.
Вимикач/регулятор яскравості лампи зручно розміщений на стійці, що дає змогу швидко і легко налаштувати освітлення залежно від потреб.
Характеристики:
- Живлення: мережа 220 В
- Потужність лампи: 24 Вт
- Кількість світлодіодів: 120
- Оптична сила лінзи: 3.5 дптр.
- Світловий потік: 2400 лм
- Діаметр лінзи: 120 мм.
- Діаметр кільця: 230 мм.
- Висота стійки: 74 см
- Довжина гнучкої частини ("гусака"): 61 см
- Довжина шнура живлення: 165 см
- Регулювання яскравості: є
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Global Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Підлогова |
| Діаметр лінзи | 12 см |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Ступінь збільшення | 3.5 дптр |
- Ціна: 1 249 ₴






