Стіл стоматолога СТ

- Готово до відправки
- Код: MIZ-ST-ST
6 000 ₴
+380 (50) 159-19-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На даний товар безкоштовна доставка не передбачена.
Стіл стоматолога СТ
Стіл стоматолога СТ призначений для зручного розміщення витратних матеріалів, медикаментів та інших медичних інструментів. Каркас цього розбірного столу складається з двох боковин та стяжки, виготовлених із металевої профільної труби з порошковим покриттям.
У боковинах каркаса встановлені чотири поворотні колеса, з яких два обладнані гальмами для забезпечення стійкості під час використання. На каркасі закріплені дві полиці з порошковим покриттям, причому верхня полиця служить стільницею, забезпечуючи зручний робочий простір для стоматолога.
Характеристики
- Габаритні розміри:
- ширина: 450 мм.
- довжина: 650 мм.
- висота: 825 мм.
- Максимальне навантаження: 40 кг.
- Маса: 15 кг.
Комплектація
- Боковина каркасу із колесами: 2 од.
- Стяжки каркасу: 1 од.
- Полиця верхня: 1 од.
- Полиця нижня: 1 од.
- Болт М6х14: 8 од.
- Болт М6х35: 4 од.
- Гайка М6: 4 од.
- Шайба М6: 12 од.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МИЗМА |
| Країна виробник | Україна |
| Колісні опори | 4 (шт.), самоорієнтуються |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 40 кг |
| Полиця | 2 шт. |
| Призначення | Для стоматологічних кабінетів |
| Тип | Медичний столик |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Тип конструкції | Збірно-розбірна |
| Тип опор | Колісні опори |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 825 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | сталь |
- Ціна: 6 000 ₴

