Манікюрна витяжка підвищеної потужності LillyBeaute Champion Li-3, 100 Вт

- Готово до відправки
- Код: PS-C3
1 349 ₴
Професійна манікюрна витяжка Profi Salon C3
Манікюрна витяжка Profi Salon C3 - це професійний пристрій, розроблений спеціально для використання в умовах манікюрних салонів. З потужністю 65 Вт та продуктивністю вентилятора 8.5 м3/хв при частоті обертання 2850 об/хв вона забезпечують ефективне та надійне видалення пилу та опила під час манікюрних процедур.
Витяжка оснащена містким мішком для збору опила, що мінімізує ризик поширення дрібних частинок робочого простору.
Міцний металевий корпус забезпечує стійкість на робочому столі та тривалий термін служби пристрою.
Манікюрна витяжка Profi Salon C3 – це потужний та надійний пристрій, який забезпечить чистоту та комфорт на робочому місці у процесі проведення манікюрних процедур.
Характеристики:
- Потужність: 65 Вт
- Продуктивність: 8.5 м3/хв
- Частота обертання вентилятора: 2850 об/хв
- Рівень шуму: 40 dB
- Живлення: мережа 220 В
- Матеріал корпусу: метал
- Розміри: 35 х 29 х 15 см
Комплектація:
- Витяжка манікюрна
- Мішок для пилу (2 шт)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROFI SALON |
| Країна виробник | Китай |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Наявність фільтра від пилу | Ні |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 2850 об/хв |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 65 Вт |
| Продуктивність витяжки | 8.5 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 29 мм |
- Ціна: 1 349 ₴




