Лампа світлодіодна лупа підлогова SP-7864,3.5 діоптрій

- Немає в наявності
- Код: 7864
1 344 ₴
+380 (50) 159-19-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа світлодіодна лупа підлогова SP-7864
Лампа лупа Led має яскраве біле світло що дає можливість розглядати поблизу різні предмети, що дуже зручно та практично при манікюрі, косметологічних процедурах, медичних маніпуляціях, педикюрних процедур, пірсингу, татуажу та нарощуванні вій.
При збільшенні 3.5 діоптрій об'єкти розгляду збільшуються до 5 разів на відстані 25 см.
Дана лампа лупа має діаметр лупи 950 мм, що дає можливість розглядати об'єкти великого розміру. Лінза зроблена з високоякісного скла, яке не спотворює об'єкт, що збільшується.
Характеристики:
- висота штатива 175 см
- 22 вата потужність
- у комплекті додаткові колеса
- світло наближене до білого
- лінза 9,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Global Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Підлогова |
| Висота | 1750 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр лінзи | 9.5 см |
| Потужність лампи | 22 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь збільшення | 3.5 дптр |
| Колір корпусу | Білий |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 344 ₴

