Кушетка косметологічна складна, стандартна, чорна

- Немає в наявності
- Код: KK-001
2 200 ₴
+380 (50) 159-19-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кушетка в наявності, відправлення тільки за передоплатою в 1000 грн. Безкоштовна доставка цього товару не передбачена.
Кушетка косметологічна складна, стандартна, чорна
Косметологічна кушетка, стандартні розміри.
Має широкий спектр застосування:
- масажні кабінети,
- косметологічні кабінети,
- для нарощування вій
- для татуажу і т.д.
Кушетка зручно складається у вигляді валізи, швидко збирається та розбирається, у зібраному стані займає мінімум простору. Обивка зі шкірозамінника, в асортименті великий вибір кольорів.
За бажанням, кушетка може додатково комплектуватися подушечкою у вигляді підкови та розкладним стільчиком для майстра того ж кольору, що й кушетка.
Ніжки: металева квадратна труба
Заснування:
- Дерево, оброблене протигрибковим засобом + ОСБ
- наповнювач-поролон;
- оббивка шкірозамінника
- Ручка - текстильна.
Габаритні розміри кушетки Стандарт Плюс:
- Довжина: 190 см
- Висота: 70 см
- Ширина: 58 см
- Поролон: 3 см
- Навантаження: 250 кг
- Ніжки висота 64 см
- Вага: 16 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Спосіб регулювання висоти | не регулюється |
- Ціна: 2 200 ₴
