Подвійний воскоплав банковий, ємність 240 мл з ручками YELLOW

- Готово до відправки
- Код: VP-Dubl-240
849 ₴
+380 (50) 159-19-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подвійний воскоплав баночний, ємність 2 х 240 мл з ручками
Універсальний баночний воскоплав для розігріву косметичного воску в банках, гранулах, таблетках, а також плівкового воску і парафіну. Має красивий і стильний дизайн з класичним набором функцій.
Воскоплав має швидкий розігрів, безпечні режими для розігріву і підтримки теплоти. На лицьовій стороні знаходиться вмикач, який встановлюється в три режими: "0" - режим викл. "I" - режим ВКЛ (температура приблизно до 40 градусів) " II " - режим ВКЛ (температура приблизно до 90 градусів)
- Ємність 2 банки по 240 мл.
- Знімне відерце має ручку для більш комфортного використання.
- Потужність пристрою: 40 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип обладнання | Воскоплав для ємностей |
| Колір | Білий |
| Регулятор температури | Так |
| Дисплей | Ні |
| Об`єм | 800 мл |
| Потужність | 100 Вт |
| Форма випуску воску | Банки |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Матеріал внутрішньої ємності | Алюміній |
- Ціна: 849 ₴


