Витяжка для манікюру настільна Air Max NF9 Tornado з фільтром HEPA чорні грати

- Немає в наявності
- Код: ND AM NF9
6 399 ₴
Витяжка для манікюру настільна Air Max NF9 Tornado з фільтром HEPA чорні грати
Настільна витяжка з фільтром AIR MAX NF 9 Tornado (MNF) – потужна професійна витяжка, обладнана Корейським фільтром та Німецьким вентилятором.
Перевага витяжки з фільтром у тому, що вона поглинає до 99% пилу. Висока потужність та продуктивність забезпечують максимально ефективне втягування дрібного пилу та частинок матеріалу.
Має регулятор потужності, а режим плавного запуску забезпечує вихід повну потужність протягом 3-6 секунд. Це зроблено для збільшення терміну служби вентилятора.
Корпус із міцного пластику з лаконічним дизайном, закритий з усіх боків, що зменшує рівень шуму. Прогумовані ніжки перешкоджають ковзанню.
Потужна настільна витяжка з фільтром HEPA - це запорука комфортної та безпечної роботи.
Технічні характеристики AIR MAX NF 9 Tornado:
Потужність: 66.24 Вт.
Продуктивність до 800 м3/год.
Регулювання швидкості.
Корейський фільтр.
Двигун - Німеччина, за спецзамовленням для AIR MAX, обладнаний мікропроцесором SIEMENS.
Рівень шуму від 31 до 62 дБ.
Тип: настільна.
Розмір: 22,6 х 27,3 см, висота 10 см.
Гарантія: 12 місяців.
Як доглядати за фільтром для витяжки Air Max, основні правила:
Фільтр не мочити.
Якщо дрібні частинки забиваються у волокно, рекомендується його чистити невеликою вузькою щіткою.
За умови повного завантаженого дня фільтра вистачає на 2-3 місяці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Технічні характеристики | |
| Потужність | 100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 28.5 мм |
- Ціна: 6 399 ₴


