Витяжка для манікюру настільна Air max N2 Pro M151 Pro 65Вт бежева

- Готово до відправки
- Код: M151B
4 199 ₴
Витяжка для манікюру настільна Air max N2 Pro (M151 Pro) 65Вт бежева
Витяжка для манікюру Air max N2 Pro (M151 PRO) – професійна витяжка-пилосос, нещадна до пилу. Використовується при роботі з пилки та корекції штучних та натуральних нігтів, зняття гель лаку, гелю та інших типів покриттів.
Забезпечує надійне поглинання дрібного пилу, зберігаючи робоче місце майстра манікюру у чистоті. А також допомагає убезпечити дихальні шляхи майстра та клієнта від вдихання пилу, тим самим роблячи роботу набагато безпечнішою та комфортнішою.
Корпус виготовлений із спеціального пластику, він дуже міцний, не маркий, легко миється та очищається від залишків пилу. Має прогумовані ніжки, які перешкоджають ковзанню.
РОЗМІРИ ВИТЯЖКИ:
ширина - 30 см
довжина - 35 см
висота - 15 см
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Потужність 65 Вт.
Двигун - Німеччина.
Втягуюча здатність 450 - 800 куб.м/год.
7 швидкісних режимів.
Регулятор швидкості.
Гарантія 1 рік.
У комплекті 2 змінні двошарові мішечки.
Вага: 1,9 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Технічні характеристики | |
| Потужність | 100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 28.5 мм |
- Ціна: 4 199 ₴

