Витяжка для манікюру настільна Air max N1 M150 біла

- Готово до відправки
- Код: M150W
3 299 ₴
Витяжка для манікюру настільна Air max N1 (M150)
Настільна витяжка для манікюру Air max N1 (M150) - це потужна професійна витяжка для майстрів манікюру. Втягує пил та дрібні частинки які утворюються під час роботи майстра. Допомагає зберегти робоче місце в чистоті, зробити роботу комфортнішою, приємнішою і набагато безпечнішою для здоров'я.
Air max M150 обладнана потужним вентилятором європейського виробництва на 60 Ватт, який поглинає до 450 кубів на годину. Поставляється з торбинками для пилу в комплекті.
Корпус виконаний із міцного пластику, він зносостійкий, не тріскається з часом, не обламується, легко миється.
Купити витяжку Air max N1 можна на нашому сайті, і ми доставимо вам її в найкоротші терміни.
Технічні характеристики витяжки Air max N1 (M150):
Потужність: 60 Вт.
Продуктивність: 450 м3/год.
Швидкість обертання: 3000 об/хв.
Тип: настільна.
Мішечки у комплекті: 2 штуки.
Розмір: 30 35 см, висота 15 см.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Технічні характеристики | |
| Потужність | 100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 28.5 мм |
- Ціна: 3 299 ₴


