Лампа лупа світлодіодна підлогова SP-7393,3.5 діоптрій

- Немає в наявності
- Код: 7393
1 099 ₴
+380 (50) 159-19-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа світлодіодна лупа підлогова SP-7393,3.5 діоптрій
Лампа лупа Led має яскраве біле світло, що дає змогу розглядати зблизька різні предмети, що дуже зручно та практично під час манікюру, косметологічних процедур, медичних маніпуляцій, педикюрних процедур, пірсингу, татуажу та нарощування вій. Лампа лупа дає змогу домогтися збільшеного зображення з додатковим освітленням.
При збільшенні в 3.5 діоптрій об'єкти розгляду збільшуються до 5 разів на відстані 25 см. Ця лампа-лупа має діаметр лупи 950 мм, що дає вам можливість розглядати об'єкти великого розміру.
Лінза зроблена з високоякісного скла, яке не спотворює об'єкт, що збільшується.
Характеристики:
- Висота штатива 175 см
- 22 вата потужність
- у комплекті додаткові колеса
- світло наближене до білого
- лінза 9,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Підлогова |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Ступінь збільшення | 3.5 дптр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15000 мм |
- Ціна: 1 099 ₴
