Фрезер для манікюру і педикюру Strong 204 Стронг 204 65 w 35000 об/хв

Подарунок
- Готово до відправки
- Код: STR-204-65-35-2
1 599 ₴
+380 (50) 159-19-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 99 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Фрезер для манікюру і педикюру Strong 204 Стронг 204 65 w 35000 об/хв»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарантия 6 месяцев
Для маникюра и педикюра .
Тех характеристики:
- Вращение насадки 35.000об/мин
- Мощность 65W
- крутящий момент 2.8 N/m
- 4 усиленных шарикоподшипника (закрытого типа)
- питание – 220 В (50-60Гц);
- Реверс
- Педаль : не реостатная
- Защита от перегрузки
Комплект поставки: Бормашина STRONG 102L
Блок питания STRONG 204
Подставка под бормашину
Запасные щётки к бормашине STRONG 102L (2 шт.)
Педаль к блоку питания STRONG 204
Ключ для разборки наконечника
Инструкция по эксплуатации (на английском языке).
Для маникюра и педикюра .
Тех характеристики:
- Вращение насадки 35.000об/мин
- Мощность 65W
- крутящий момент 2.8 N/m
- 4 усиленных шарикоподшипника (закрытого типа)
- питание – 220 В (50-60Гц);
- Реверс
- Педаль : не реостатная
- Защита от перегрузки
Комплект поставки: Бормашина STRONG 102L
Блок питания STRONG 204
Подставка под бормашину
Запасные щётки к бормашине STRONG 102L (2 шт.)
Педаль к блоку питания STRONG 204
Ключ для разборки наконечника
Инструкция по эксплуатации (на английском языке).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeshin |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 1.4 кг |
| Вид апарату | Універсальний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 65 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
- Ціна: 1 599 ₴







