Витяжка манікюрна, SM-858-11

- Готово до відправки
- Код: SM-858-11
499 ₴
Витяжка манікюрна, SM-858-11
Витяжка для манікюру це незамінний девайс для будь-якого майстра, який займається нарощуванням та корекції нігтів. Манікюрна витяжка працює в якості настільного пилососа і втягує в себе пил під час роботи, забезпечуючи чистоту робочого місця, а також повітря, що дуже важливо для здоров'я.
Потужність настільної манікюрної витяжки стандарт 25 ват, вона споживає зовсім мало електроенергії при цьому могутня сила всмоктування втягує частинки пилу на відстані до 10 сантиметрів. Зручна конструкція і м'яка оббивка забезпечить комфорт для рук клієнтів.
Розмір витяжки 29 на 27 сантиметрів висота 11 сантиметрів, вага 1 кілограм 220 грам. Корпус виконаний з пластика і обтягнутий м'якою оббивкою зі шкірозамінника стійкого до розчинника.
До початку роботи одягніть змінний мішок на двигун. Встановіть витяжку на стіл і підключіть до джерела живлення. Увімкніть манікюрну витяжку з допомогою кнопки. Покладіть руку клієнта на м'яку сторону приладу. Тримайте руку клієнта під час опіла безпосередньо над отвору вентилятора. Велика площа витяжки дозволяє затримати пил і змести її сіточки в отвір вентилятора. Після закінчення роботи вимкніть прилад за допомогою кнопки після цього відключити від джерела живлення. Змінний мішок від пилу легко знімається і переться.
В комплект входить 2 мішка для пилу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 27 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 25 Вт |
- Ціна: 499 ₴
