Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 09:00 ближайшего рабочего дня (завтра, 29.06)
ViVi Beauty
+380 (50) 159-19-52
Отзывы о компании ViVi-Beauty
Наталія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Катя М.
Отлично
Замовлення прийшло дуже швидко! Усі кольори повністю відповідають фото та опису. Дякую за оперативність та якість 🌸
Надія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Катерина Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Назар В.
Нейтрально
Сухожар приїхав білого кольору. В замовленні чорний.
Инна И.
Плохо
Розчарована....замовляли полігель з шимером! Отримала без. Більше замовляти тут не буду
Шатравка М.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовлення зовсім не відповідає тому ,що в чеку і в замовленні!!!!! Це жах!!!!! Замовляла антибактеріальну піску 2 шт лимон і 1 шт троянда, поклали тільки троянду! А саме жахливе це те, що поклали пилочки 150/150 2 упаковки, але в замовленні і в чеку стоїть 150/180!!!!!!!!! Навіть не зателефонували, щоб запитати чи можно замінити! Підставку для манікюрних кистей теж відправили рожеву, а в замовленні прозора і в чеку теж! Це жахливо, що таке відношення! Зовсім ,зовсім не рекомендую, бо отримаєте товар ,який не замовляли!!!!!!!!👎
Замовлення прийшло дуже швидко! Усі кольори повністю відповідають фото та опису. Дякую за оперативність та якість 🌸
Сухожар приїхав білого кольору. В замовленні чорний.
Розчарована....замовляли полігель з шимером! Отримала без. Більше замовляти тут не буду
Замовлення зовсім не відповідає тому ,що в чеку і в замовленні!!!!! Це жах!!!!! Замовляла антибактеріальну піску 2 шт лимон і 1 шт троянда, поклали тільки троянду! А саме жахливе це те, що поклали пилочки 150/150 2 упаковки, але в замовленні і в чеку стоїть 150/180!!!!!!!!! Навіть не зателефонували, щоб запитати чи можно замінити! Підставку для манікюрних кистей теж відправили рожеву, а в замовленні прозора і в чеку теж! Це жахливо, що таке відношення! Зовсім ,зовсім не рекомендую, бо отримаєте товар ,який не замовляли!!!!!!!!👎