Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 09:00 ближайшего рабочего дня (29.06)
ViVi Beauty
+380 (50) 159-19-52
Отзывы о компании ViVi-Beauty
Анастасія О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юлия Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ольга О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидке відправлення, товар не пошкоджений, буду тестувати, дякую:)
Владимир Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Євгеній Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Татьяна Ж.
Нейтрально
Замовлення на змінну ручку для фрезера за 375 грн оплатила ще 26.11. Проте статус мого замовлення в prom не був змінений до 30.11. На переписку в чаті, лист на e-mail і дзвінки по контактному номеру +380 (50) 159-19-52 продавець не відповідає. Номер ТТН досі ніхто не прислав. Лише 29.11 після розміщення скарги на prom зі мною звязався продавець і пояснив, що моя посилка була відправлена кур'єром і по невідомим причинам вона пропала. Тому може відправити повторно або повернути кошти. 30.11 посилку відправили Укрпоштою. 02.12 я її отримала у відділені Укрпошти. Все працює і відповідає заявленим характеристикам. Проте краще перед покупкою звязуватись з продавцем і уточнювати наявність та строки доставки товару, щоб не "впадати в зайві нерви" як я.
Швидке відправлення, товар не пошкоджений, буду тестувати, дякую:)
Замовлення на змінну ручку для фрезера за 375 грн оплатила ще 26.11. Проте статус мого замовлення в prom не був змінений до 30.11. На переписку в чаті, лист на e-mail і дзвінки по контактному номеру +380 (50) 159-19-52 продавець не відповідає. Номер ТТН досі ніхто не прислав. Лише 29.11 після розміщення скарги на prom зі мною звязався продавець і пояснив, що моя посилка була відправлена кур'єром і по невідомим причинам вона пропала. Тому може відправити повторно або повернути кошти. 30.11 посилку відправили Укрпоштою. 02.12 я її отримала у відділені Укрпошти. Все працює і відповідає заявленим характеристикам. Проте краще перед покупкою звязуватись з продавцем і уточнювати наявність та строки доставки товару, щоб не "впадати в зайві нерви" як я.
Велике спасибі за швидку доставку
Лампа шикарна!