Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 09:00 ближайшего рабочего дня (29.06)
ViVi Beauty
+380 (50) 159-19-52
Отзывы о компании ViVi-Beauty
Алексей Я.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не працює
Віктор К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Андрій К.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Віталіна В.
Отлично
Наталія П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Марія П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Валентина Ж.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Обслуговування і якість на висоті
Олександр Т.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Купляв лампу. Отримав зі стороннім блоком живлення - 24В замість 12В, через що лампа звісно отримала пошкодження після 10 хвилин роботи. В чаті - не читали і не відповідали. По телефону додзвонився і домовились про заміну. Замінили блок і прислали знову ту ж несправну лампу, але тепер з доставкою за мій кошт. Переплатив за доставку, отримав знову несправний товар, жодної зворотньої комунікації дізнатись що там з моїм замовленням. Лампу поремонтував замостійно, бо маю можливість - згорів мосфет. Не рекомендую продавця. Ще й підняли ціну на цю лампу після цього на 1000 грн вище ніж у інших.
Лілія Б.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вікторія Д.
Отлично
Неймовірно задоволена покупкою! Лампа на акамуляторі гарної якості! Рекомендую!
Не працює
Обслуговування і якість на висоті
Купляв лампу. Отримав зі стороннім блоком живлення - 24В замість 12В, через що лампа звісно отримала пошкодження після 10 хвилин роботи. В чаті - не читали і не відповідали. По телефону додзвонився і домовились про заміну. Замінили блок і прислали знову ту ж несправну лампу, але тепер з доставкою за мій кошт. Переплатив за доставку, отримав знову несправний товар, жодної зворотньої комунікації дізнатись що там з моїм замовленням. Лампу поремонтував замостійно, бо маю можливість - згорів мосфет. Не рекомендую продавця. Ще й підняли ціну на цю лампу після цього на 1000 грн вище ніж у інших.
Неймовірно задоволена покупкою! Лампа на акамуляторі гарної якості! Рекомендую!