Отправляли долго, написала про отмену заказа и что заказ забирать не буду ведь уже не актуально. Отправили в тот же день, я отказалась от получения на почте.
Дар'я Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анна М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сєргєєва Д.
Отлично
Анна К.
Очень плохо
Прийшла зовсім інша платформа! Не для гель лаків, а для підігріву чаю або кави! Зовсім не те, що на фото 🤦♀️ Розчарована
Аня Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую
Наталія У.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
За два дні прийшла посилка
Вікторія К.
Очень плохо
Якість лампи жахлива Пошкрябана сама дуга , дуга не прикручується щільно до тримача , хилитається таке враження що от от відпаде . Тримач обʼємний дуже . Провода не надійні при підключенні один провід випав із тримача там все заржавілий, довелось наймати електрика щоб якось прикрутив той провід щоб хоча б її підкобчити . А коли підключили то чуть не заплакала , воно все таке одноразове все на волосині тримається . Максимально не задоволена, жахливо . Я б її десь продала хоч вже за пів вартості але мені насправді соромно таке навіть як б/у продавати , хоча я ще жодного разу не користувалась лише підключили , але вона вже настільки жахливо виглядає тримається . Немає слів просто , велике розчарування , не рекомендую на 10000%
Отправляли долго, написала про отмену заказа и что заказ забирать не буду ведь уже не актуально. Отправили в тот же день, я отказалась от получения на почте.
Прийшла зовсім інша платформа! Не для гель лаків, а для підігріву чаю або кави! Зовсім не те, що на фото 🤦♀️ Розчарована
Дякую
За два дні прийшла посилка
Якість лампи жахлива
Пошкрябана сама дуга , дуга не прикручується щільно до тримача , хилитається таке враження що от от відпаде . Тримач обʼємний дуже . Провода не надійні при підключенні один провід випав із тримача там все заржавілий, довелось наймати електрика щоб якось прикрутив той провід щоб хоча б її підкобчити . А коли підключили то чуть не заплакала , воно все таке одноразове все на волосині тримається . Максимально не задоволена, жахливо . Я б її десь продала хоч вже за пів вартості але мені насправді соромно таке навіть як б/у продавати , хоча я ще жодного разу не користувалась лише підключили , але вона вже настільки жахливо виглядає тримається . Немає слів просто , велике розчарування , не рекомендую на 10000%