Доброго дня. Відгук - 0… замовила у четвер, пере телефонувала сказали відправлять у суботу, хоча новою поштою за звичай відправляють на наступний день… у суботу не відправили… телефоную кажуть ми відправимо але ні ні в суботу не у неділю, а аж у вівторок отримала замовлення. Один товар Фріда відсутній, пілотка не така і лак також з іншої серії але вже Бог із ним. Телефоную кажу поверніть кошти да відсутній товар, кажуть добре перетелефонує то коли перевірять все і уточнять у менеджера який комплектував товар… ну і на цьому тиша… не рекомендую ..
Наталія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергей С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Жанна Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергій С.
Очень плохо
Прислали інший товар, на звʼязок не виходять майже тиждень.
Дуже задоволена замовленням, швидко , якісно, дуже приємні люди працюють в компанії) Дякую 🙏🏻
Відправили швидко,товар якісний (фрезер оригінал 100%)...Однозначно рекомендую..Буду звертатись,ще!!!
Доброго дня. Відгук - 0… замовила у четвер, пере телефонувала сказали відправлять у суботу, хоча новою поштою за звичай відправляють на наступний день… у суботу не відправили… телефоную кажуть ми відправимо але ні ні в суботу не у неділю, а аж у вівторок отримала замовлення. Один товар Фріда відсутній, пілотка не така і лак також з іншої серії але вже Бог із ним. Телефоную кажу поверніть кошти да відсутній товар, кажуть добре перетелефонує то коли перевірять все і уточнять у менеджера який комплектував товар… ну і на цьому тиша… не рекомендую ..
Прислали інший товар, на звʼязок не виходять майже тиждень.