Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 09:00 ближайшего рабочего дня (завтра, 27.06)
ViVi Beauty
+380 (50) 159-19-52
Отзывы о компании ViVi-Beauty
Олена С.
Очень плохо
Не рекомендую цього продавця! При замовленні товара я була дуже уважна і вибирала товар який підписаний "готово до відправки". Також на сайті вказано що відправка кожного дня окрім п'ятниці та неділі і якщо товар сплачений до 12:00. Я сплатила товар після 12:00, то ж чекала на відправлення наступного дня, але наступного дня мені зателефонували вже після 16:00 і повідомили що цього товару немає в наявності та запропонували мені інший. Інший я не хочу, я хочу саме те що замовила. Виходить що я не отримаю свій товар вчасно, так як скасували замовлення вже пізно, ніхто мені сьогодні вже не відправить, де б не замовила, і звісно що завтра товар я теж не отримаю, хоча дуже розраховувала на це. Вважаю цього продавця безвідповідальним, так як потрібно було одразу повідомити про відсутність товару, тоді я змогла б замовити товар на іншому сайті та отримати його вчасно.
Світлана Ч.
Отлично
Єрмолаєва О.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталія Л.
Отлично
Відповідає опису. Швидко відправили. Дякую.
Валерія Т.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Доброго вечора, хотіла б отримати зворотній звʼязок з приводу замовлення. Замовила змінні файли глобал фешн 180 грит, а отримала 150. Не знаю через необачність чи через щось інше, але я б не забирала посилку, якби не була нагальна потреба. Дуже прикро.
Не рекомендую цього продавця!
При замовленні товара я була дуже уважна і вибирала товар який підписаний "готово до відправки".
Також на сайті вказано що відправка кожного дня окрім п'ятниці та неділі і якщо товар сплачений до 12:00.
Я сплатила товар після 12:00, то ж чекала на відправлення наступного дня, але наступного дня мені зателефонували вже після 16:00 і повідомили що цього товару немає в наявності та запропонували мені інший. Інший я не хочу, я хочу саме те що замовила. Виходить що я не отримаю свій товар вчасно, так як скасували замовлення вже пізно, ніхто мені сьогодні вже не відправить, де б не замовила, і звісно що завтра товар я теж не отримаю, хоча дуже розраховувала на це.
Вважаю цього продавця безвідповідальним, так як потрібно було одразу повідомити про відсутність товару, тоді я змогла б замовити товар на іншому сайті та отримати його вчасно.
Відповідає опису. Швидко відправили. Дякую.
Доброго вечора, хотіла б отримати зворотній звʼязок з приводу замовлення. Замовила змінні файли глобал фешн 180 грит, а отримала 150. Не знаю через необачність чи через щось інше, але я б не забирала посилку, якби не була нагальна потреба. Дуже прикро.
Пораджу продавця
Даже задоволена!