Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 09:00 ближайшего рабочего дня (завтра, 27.06)
ViVi Beauty
+380 (50) 159-19-52
Отзывы о компании ViVi-Beauty
Олег Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
олена я.
Очень плохо
Прийшов товар з дефектами , старими , подряпини вже були замальовані фарбою ( яка не відповідає навіть кольору товару) я негайно написала в чат з продавцеві на що чекаю відповідь вже пів дня . Накладної в товарі не було , коробка мʼяко кажучи втомлена , скоріше за все катається не вперше. Товари з дефектами мають бути опубліковані і покупці мають знати про наявність дефектів. Зворотнього звʼязку немає з продавцем немає в чаті .
Крістіна Щ.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Іванна П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Александр С.
Очень плохо
Робила замовлення на фрейзер ручку пятипінову і на фото яке розміщене там п'ять пінів ,а прислали на три піни !!!
Олександр Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Марія А.
Отлично
Лампа супер
Карина В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анна П.
Хорошо
Прийшло швидко все як треба ,сухожар ще не перевірила бо світла немає,але писала продавцю як робила замовлення,щоб в наборі гель лаків був чорний і білий колір + кошаче око ,нажаль чорний не поклали,і кошаче око теж не бачу а деякі гель лаки взагалі повторюють
Анна Д.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар бракований. І не той,що був на сайті магазину. Прислали фрейзер без внутрішніх деталей. Там тільки лампочка горить і все.Шматок пластмаси.На контакт не йдуть. Гроші повертать не збираються
Прийшов товар з дефектами , старими , подряпини вже були замальовані фарбою ( яка не відповідає навіть кольору товару) я негайно написала в чат з продавцеві на що чекаю відповідь вже пів дня . Накладної в товарі не було , коробка мʼяко кажучи втомлена , скоріше за все катається не вперше. Товари з дефектами мають бути опубліковані і покупці мають знати про наявність дефектів. Зворотнього звʼязку немає з продавцем немає в чаті .
Робила замовлення на фрейзер ручку пятипінову і на фото яке розміщене там п'ять пінів ,а прислали на три піни !!!
Лампа супер
Прийшло швидко все як треба ,сухожар ще не перевірила бо світла немає,але писала продавцю як робила замовлення,щоб в наборі гель лаків був чорний і білий колір + кошаче око ,нажаль чорний не поклали,і кошаче око теж не бачу а деякі гель лаки взагалі повторюють
Товар бракований. І не той,що був на сайті магазину. Прислали фрейзер без внутрішніх деталей. Там тільки лампочка горить і все.Шматок пластмаси.На контакт не йдуть. Гроші повертать не збираються