Лампа лупа світлодіодна підлогова SP-7394 з регулятором яскравості, 3.5 діоптрій

- Немає в наявності
- Код: 7394
1 563 ₴
+380 (50) 159-19-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа лупа світлодіодна підлогова SP-7394
Лампа лупа Led має яскраве біле світло, що дає змогу розглядати зблизька різні предмети, що дуже зручно і практично під час манікюру, косметологічних процедур, медичних маніпуляцій, педикюрних процедур, пірсингу, татуажу і нарощування вій. Лампа лупа дає змогу домогтися збільшеного зображення з додатковим освітленням.
При збільшенні в 3.5діоптрій об'єкти розгляду збільшуються до 5 разів на відстані 25 см. Ця лампа-лупа має діаметр лупи 950 мм, що дає вам можливість розглядати об'єкти великого розміру.
Лінза зроблена з високоякісного скла, яке не спотворює об'єкт, що збільшується.
Характеристики:
- висота штатива 175 см
- 22 вата потужність
- регулятор яскравості
- у комплекті додаткові колеса
- світло наближене до білого
- лінза 9,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Підлогова |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Ступінь збільшення | 3.5 дптр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15000 мм |
- Ціна: 1 563 ₴
