Фрезер для манікюру та педикюру Strong 90/102L 35000 rpm 65 ват (гарантія)

Подарунок
- Готово до відправки
- Код: ST90-120L
1 599 ₴
+380 (50) 159-19-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 99 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Фрезер для манікюру та педикюру Strong 90/102L 35000 rpm 65 ват (гарантія)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фрезер для манікюру і педикюру Strong 90/102L, 35000 об / хв, 65 ватт
Фрезер Strong 90-професійний апарат для апаратного манікюру і педикюру, для корекції нігтів, з реверсом.
Ручка Strong 102.
- потужність мотора 65 Ватт (потужність зберігається при будь-яких оборотах)
- частота обертання 35 000 об / хв.
- металевий корпус
- охолодження ручки
- реверс
- безшумна робота
- педаль для ножного управління (педаль регулює функцію вкл / викл)
- Офіційна гарантія
- Працює від мережі, напруга 220-230В 50Гц.
- Розмір: 10х13х7 см, вага близько 1,905 кг.
- Довжина ручки: 15 см, вага близько 255 гр
Гарантія 6 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeshin |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 1.5 кг |
| Вид апарату | Універсальний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Сірий |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 65 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид витратного матеріалу | Фрезер |
- Ціна: 1 599 ₴


