Витяжка MAX BQ-609 Рожева

- Готово до відправки
- Код: BQ-609 Pink
785 ₴
Потужність: 100ВТ
1 мішечок в комплекті
Витяжка для манікюру - є необхідним і незамінним обладнанням для будь-якого кабінету майстри манікюру.
Витяжка призначена для збору пилу, що утворюється при обробці натуральних і штучних нігтів і шкіри. Зручна практична підставка під руки майстра і клієнта.
Виготовлена з високоякісного пластику з регулятором потужності роботи. Одночасно є підлокітником для рук клієнта. Верхнє миється покриття. У комплектацію входять витяжки мішки для збору пилу. Пилосос оснащений потужним і тихим двигуном.
Лопаті вентилятора захищені гратами Max Safe від пилок і інших сторонніх предметів. Пилососи серії Max Ultimate оснащуються захисними гратами. Прихований монтаж решітки підвищує зручність і комфорт в роботі.
Відмінне рішення для зменшення впливу пилу на майстра і клієнта.
Корпус витяжки виконаний за безшовної технології. Бічні стінки і верхня частина пилососа – одне ціле.
Потужність і гучність приладу регулюються. Витяжка оснащена регулятором обертів Max Pro, яка дозволяє легко змінювати потужність всмоктування. Використовуйте пилосос в безшумному режимі або включайте повну потужність, коли це необхідно.
Характеристики:
Матеріал: ABS (пластик),
Вентилятор: 1 шт;
Змінні мішки: 1 шт;
Макс. швидкість обертання вентилятора: 2700 об/хв (потужність і гучність приладу регулюються)
Напруга: 220 В 50/60 Гц
Розмір: 36*29,5*17 див.
Вага: 1.6 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 2700 об/хв |
| Потужність | 100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 29.5 мм |
- Ціна: 785 ₴


