Витяжка MAX

- Готово до відправки
- Код: MAX
735 ₴
Потужність: 100ВТ
1 мішечок в комплекті
Витяжка для манікюру MAX Ultimate 100W c потужністю 100 Вт служить для збору пилу під час процедури нарощування і корекції нігтів. Також дана модель дуже зручна при використанні її в якості підставки для рук.
Пристрій виготовлено з міцного матеріалу з регулятором потужності роботи. У комплектацію входять витяжки мішки для збору пилу. Маючи стійку конструкцію, пилосос оснащений потужним і тихим двигуном.
Лопаті вентилятора захищені гратами Max Safe від пилок і інших сторонніх предметів. Пилососи серії Max Ultimate оснащуються захисними гратами, виконаної з авіаційного алюмінію. Прихований монтаж решітки підвищує зручність і комфорт в роботі.
Міцний корпус, чудово підходить для вбудовування в педикюрну підставку. Корпус моделі виконаний з безшовної технології. Тепер бічні стінки і верхня частина пилососа – одне ціле. При цьому корпус став ще зручнішим для рук майстра і клієнта.
Потужність і гучність приладу регулюються. Прилад оснащений регулятором обертів Max Pro, яка дозволяє легко змінювати потужність всмоктування. Використовуйте пилосос в безшумному режимі або включайте повну потужність, коли це необхідно.
Інструкція:
- підключіть пристрій до харчування
- поверніть перемикач у потрібне положення
- покладіть руку на вентилятор
- після використання, спочатку встановіть перемикач у положення OFF і потім від'єднуйте від харчування
- мішок для пилу може бути очищений делікатного прання
Характеристики витяжки:
Матеріал: ABS (пластик)
Напруга: 220 В 50/60 Гц
Потужність: 100 Вт,
Вага: 1.8 кг
Розмір: 350х285х160 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Технічні характеристики | |
| Потужність | 100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 28.5 мм |
- Ціна: 735 ₴


